Lepsza połowa (11)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właściciel budowy odmawia płatności. Zibi martwi się, jak zareaguje Ania, gdy dowie się, że grozi mu bankructwo. Borys spotyka się z Zosią. Nie wspomina o swojej fortunie. Kłamie, że jest budowlańcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Borys (Piotr Adamczyk), były mąż Ani (Weronika Książkiewicz) i brat Marka (Artur Żmijewski), wyruszył w świat i od kilku lat nie daje znaku życia. Marek, który zawsze z nim rywalizował, ma właśnie otworzyć swój pierwszy biznes, niewielką restaurację. Pochłaniają go jednak problemy rodzinne. Jego córka Dusia wciąż znika z domu i spotyka się z Damianem. Syn Kamil nagle rozstał się z dziewczyną, rzucił studia i postanowił wstąpić do zakonu. Żona Jola (Iza Kuna) zarzuca mu, że nie jest dobrym ojcem. Nie wierzy też w powodzenie jego restauracji. Wolałaby, by mąż pracował pod okiem Borysa. Z mitem zaginionego musi mierzyć się także zakochany w Ani Zibi. Choć kobieta sama odeszła od męża, teraz coraz częściej o nim wspomina. Zibi nie wie jeszcze, że Ania spodziewa się dziecka. Tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, które zapewniał jej Borys. Obawia się, że beztroski Zibi nie nadaje się na ojca. Aleks (Tomasz Karolak) zakochuje się w Weronice (Anna Dereszowska) z wzajemnością. Kobieta waha się, czy jej dorastająca córka Julia zaakceptuje ich związek. Dziewczyna nie zna swojego ojca i nie ufa kolejnym chłopakom matki. By zdobyć Weronikę, Aleks będzie musiał przekonać do siebie jej córkę.

W tym odcinku

Właściciel budowy odmawia płatności. Zibi martwi się, jak zareaguje Ania, gdy dowie się, że grozi mu bankructwo. Borys spotyka się z Zosią. Obawia się, że dziewczyna będzie bardziej zainteresowana jego pieniędzmi niż tym, jakim jest człowiekiem, więc nie wspomina o swojej fortunie. Kłamie, że jest budowlańcem, ma stary samochód i pomieszkuje w kawalerce odziedziczonej po babci. Żeby oszustwo nie wyszło na jaw, kupuje budowę Zibiego, jednocześnie wybawiając go z kłopotów finansowych. Zamienia się też z Aleksem na samochody. Kolega tak angażuje się w pielęgnację drogocennego auta, że potem nie chce oddać go właścicielowi, bo uważa, że ten je zniszczy. Marek, by nakłonić Jolę do kupna perkusji, udaje, że to instrument dla syna. Kamil zgadza się na ten podstęp, ale wkrótce tego żałuje. Ojciec szybko traci zapał do grania, a matka nie przestaje wyrzucać mu, że nie ćwiczy, choć wydali tyle pieniędzy. Chłopak, mimo że ma talent muzyczny, chciałby raczej pracować u wuja Borysa na budowie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...