Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2387

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Amelia, która dowiedziała się o przygotowaniach do koncertu charytatywnego, odwiedza Stefana. Chce dołączyć do chóru. Stański zaprasza Oliwkę na śniadanie. Jowita sądzi, że koleżanka podrywa szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Amelia, która dowiedziała się o przygotowaniach do koncertu charytatywnego, odwiedza Stefana. Chce dołączyć do chóru. Arleta urządza błyskawiczne przesłuchanie Wiśniewskiej. Stański zaprasza Oliwkę na śniadanie, na co od razu zwraca uwagę Jowita. Dziewczyna jest pewna, że koleżanka podrywa szefa. Tymczasem Bruno proponuje manikiurzystce prowadzenie hotelowej strefy spa. W przeciwieństwie do dziewczyny Sabina ma spore kłopoty w pracy. Pyrkowie tworzą grafik zajęć on-line. Internetowy formularz staje przy okazji ich rodzinną kroniką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...