Lucyfer: Zdrada (8)

(Lucifer: Et Tu, Doctor?)

serial kryminalny USA 2016  od 12 lat

W skrócie

Decker i Lucyfer badają sprawę morderstwa kontrowersyjnego terapeuty. Mężczyzna zalecał romanse jako sposób na ratowanie związków. Tymczasem Lucyfer robi się zazdrosny o relację Decker i Dana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lucifer Morningstar (Tom Ellis) porzuca piekło, by rozpocząć nowe życie w Los Angeles. Otwiera tam luksusowy piano bar. Poznaje też detektyw Chloe Decker (Lauren German), której nieoficjalnie pomaga w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Wykorzystuje do tego swoją nieśmiertelność, a także inne nadprzyrodzone talenty. Fascynacja Lucyfera piękną policjantką niepokoi jego przyjaciółkę, Maze (Lesley-Ann Brandt), demona w ciele młodej kobiety, która przybyła na Ziemię razem z Królem Ciemności. Serial nawiązuje do komiksów DC Comics Mike'a Careya z lat 1999-2006, liczący 75 zeszytów), w których wygląd tytułowego bohatera był wzorowany na Davidzie Bowie. Za serialową adaptację "Lucyfera" odpowiada Tom Kapinos ("Californication"). Jest autorem scenariusza, reżyserem i producentem wykonawczym serialu.

W tym odcinku

Detektyw Decker i Lucyfer badają sprawę morderstwa kontrowersyjnego terapeuty. Mężczyzna zalecał romanse jako sposób na ratowanie związków. Tymczasem Lucyfer robi się zazdrosny o relację Decker i Dana. Angażuje w sprawę zabójstwa swoją terapeutkę, doktor Lindę Martin, by pomogła mu ich rozdzielić. Z kolei Malcolm spotyka się z Chloe, by porozmawiać na temat jego postrzelenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...