M jak miłość | odc. 1566

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza i Michał budzą się w jednym łóżku. Bosacki montuje pikantny filmik z ich udziałem. Olek odkrywa, że Aneta zapisała pacjentowi lek, który niemal doprowadził do jego śmierci. Bierze winę na siebie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza i Michał budzą się rano w jednym łóżku. Są w szoku. Nie pamiętają wydarzeń ostatniej nocy. Choć Ostrowski podejrzewa, że ktoś mógł podać im narkotyk, ostatecznie postanawiają utrzymać całą sprawę w tajemnicy. Chcą o wszystkim zapomnieć. Nie będzie to łatwe zwłaszcza dla Izy. Tymczasem Bosacki montuje pikantny filmik, który ma uwiarygodnić rzekomy romans Chodakowskiej z szefem. Olek odkrywa, że Aneta zapisała pacjentowi lek, który niemal doprowadził do jego śmierci. Gdy o sprawie dowiaduje się Argasińki, młody lekarz bierze winę na siebie. Pomaga mu w tym pielęgniarka Laura. Aneta jest poruszona jego poświęceniem, ale też protestuje. Nie chce niszczyć kariery męża. Jakub denerwuje się przed randką z Olą. Wyznaje Marcinowi, że najchętniej odwołałby to spotkanie. Gdy jednak oznajmia dziewczynie, że musi jechać na kolejną akcję, ona dołącza do niego. Urządza romantyczny piknik.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...