Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2386

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Regina i Mariola chcą zorganizować koncert charytatywny, by wesprzeć poszkodowanych w pożarze. Łukasz i Wyrwas mają dostarczyć przesyłkę pobraniową. Bojąc się kolejnego ataku, zabierają gaz pieprzowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Borys i Aleks bardzo martwią się o Aldonę. Kobieta nie może dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach. Regina i Mariola chcą zorganizować koncert charytatywny, by wesprzeć poszkodowanych w pożarze. W akcję włącza się Arleta ze swoim chórem. Próby zostają przeniesione do domu Zenka w Otwocku, by zachować występ w tajemnicy przed Grzelakową. Kajtek wylatuje do Singapuru. Oliwka pyta Bruna, czy mogłaby nocować w hotelu. Nie ma ochoty na towarzystwo Sabiny i Marianny. Łukasz i Wyrwas mają dostarczyć przesyłkę pobraniową. Bojąc się kolejnego ataku, zabierają gaz pieprzowy. Adresatka twierdzi jednak, że niczego nie zamawiała. Zza pleców kobiety groźnie spogląda na kurierów jej mąż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...