Teleman

Normalni ludzie (10/12)

(Normal People)

serial obyczajowy Irlandia/​Wielka Brytania/​USA 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Helen i Connell zostają na sylwestra w Dublinie. W nocy chłopak otrzymuje wiadomość z pytaniem o Roba. Rano dowiaduje się o jego śmierci. Dzięki pomocy Marianne i terapii udaje mu się pokonać kryzys.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niewielkie miasteczko w zachodniej Irlandii. Nastoletnia Marianne (Daisy Edgar-Jones) nie przepada za towarzystwem rówieśników i uważana jest za samotniczkę. Często zdarza jej się wchodzić w konflikty z nauczycielami, a koledzy nigdy nie szukają jej towarzystwa. Connell (Paul Mescal) to jej zupełne przeciwieństwo. Odnoszący sukcesy w sporcie, przystojny chłopak cieszy się popularnością w szkole. Pewnego dnia zachodzi do domu Marianne, gdzie pracuje jego matka, Lorraine (Sarah Greene). Czekając na nią, nawiązuje kontakt z dziewczyną. To jedno przypadkowe spotkanie bardzo ich zbliża. Wkrótce więź nastolatków staje się coraz silniejsza. Nie chcą jednak mówić o swoich uczuciach nikomu w szkole. Fabuła serialu powstała na podstawie powieści autorstwa Sally Rooney o tym samym tytule.

W tym odcinku

Helen i Connell zostają na sylwestra w Dublinie. W nocy chłopak otrzymuje wiadomość z pytaniem o Roba. Rano dowiaduje się, że ten nie żyje, co bardzo go załamuje. Marianne przez Skype'a próbuje wesprzeć go na duchu. Dzięki jej pomocy i spotkaniach z terapeutą udaje mu się pokonać kryzys.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...