Mały dom, wielkie możliwości 2: 400 Sq. Ft. Wine Tasting House (4)

(Tiny House Nation: 400 Sq. Ft. Wine Tasting House)

reality show USA 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aaron i Meredith przeprowadzają się do Austin w Teksasie. Chcą otworzyć tu winiarnię. Mają nadzieję, że będzie ona często odwiedzanym lokalem w mieście. Obecnie para poszukuje domku w pobliżu winnic.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Eksperci od wystroju wnętrz John Weisbarth i Zack Giffin podróżują przez Amerykę w poszukiwaniu najmniejszych, lecz jednocześnie pomysłowo urządzonych mieszkań. Każdy skrawek przestrzeni jest tam sprytnie i w przemyślany sposób wykorzystany. Pomagają rodzinom w zaprojektowaniu i wybudowaniu minidomów, które liczą nie więcej niż 46 metrów kwadratowych. W trzynastoodcinkowym programie widzowie poznają m.in. rodzinę, która przeżyła huragan Katrina oraz parę marzącą o przytulnym domku zimowym. W każdym przypadku prowadzący udowodnią, że nie liczy się metraż, lecz pomysłowość.

Aaron i Meredith przeprowadzają się do Austin w Teksasie. Chcą otworzyć tu niewielką winiarnię. Mają nadzieję, że będzie ona często odwiedzanym lokalem w mieście. Obecnie para poszukuje małego domku w pobliżu winnic, który wpisze się w lokalną scenerię.

Twórcy

Ładuję...