Blondynka 9: Czarna owca (105)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia decyduje się sama porozmawiać z Martą o jej prowokacjach. Pyton płoszy owcę Maszę. Gdy właściciel orientuje się, że czempionka zniknęła, zawiadamia policję. Komendant rozpoczyna poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Sylwia decyduje się sama porozmawiać z Martą o jej prowokacjach. Retzer natomiast spotyka się z Traczykiem. Informuje wójta, że dom, w którym mieszka lekarka z mężem, należy do Fundacji Coexist. Wyjawia dodatkowo, że Dawid od pięciu lat nie płaci czynszu. Jacek i Dorcia, którzy spędzają ze sobą dużo czasu, wyraźnie mają się ku sobie. Bondyra, ojciec dziewczyny, nie jest tym zachwycony. Boi się, że córka wyjedzie za ukochanym na antypody. Pyton Wojtek płoszy owcę Maszę. Zwierzę ucieka, pozostawiając śpiącego Miczurina. Gdy właściciel orientuje się, że czempionka zniknęła, zawiadamia policję. Komendant Zioło rozpoczyna poszukiwania, ale to Staruch pierwszy wpada na trop owcy. Zaprowadza ją do Sylwii, która stwierdza, że należy przeprowadzić badania. Pani weterynarz odkrywa w żołądku Maszy dwa małe pakunki. Jurek informuje Kubus, że widział Martę wchodzącą do urzędu gminy. Sylwia postanawia wykorzystać sytuację i się zemścić. Biznes Elwirki nie rozwija się tak, jak zakładała. W stodole tłoczą się kartony z niesprzedanymi ubraniami. Kobieta szuka wsparcia u męża, ale ten boryka się z własnymi problemami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...