Bing (62)

(Bing: Plasters)

serial animowany Irlandia/​Wielka Brytania 2014  b.o.

W skrócie

Podczas zabawy Koko kaleczy się papierem. Potrzebuje plasterka na swoją ranę. Zachwycony opatrunkiem Bing również bardzo chce mieć taki sam. Postanawia użyć taśmy, którą przykleja sobie na rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niezwykle pouczający serial przeznaczony dla najmłodszych widzów. Bing jest małym, energicznym i rozbrykanym królikiem. Jak wszystkie trzylatki bardzo interesuje się otaczającym go światem. Jego codzienność obfituje sytuacje i problemy, z którymi zmagają się dzieci w podobnym wieku. Bohater zawsze może liczyć na pomoc swojego opiekuna (Flopa), przyjaciół (Koko i Charliego) oraz kuzynów. W każdym odcinku Bing podejmuje nowe wyzwania, popełnia błędy, a następnie wyciąga z nich odpowiednie wnioski. Dzięki temu uczy siebie i innych, jak panować nad trudnymi emocjami.

W tym odcinku

Podczas zabawy Koko kaleczy się papierem. Potrzebuje plasterka na swoją ranę. Zachwycony opatrunkiem Bing również bardzo chce mieć taki sam. Postanawia użyć taśmy, którą przykleja sobie na rękę. Kiedy chce ją odkleić, pojawia się problem.

Zobacz także

Ładuję...