Teleman

Rodzinny interes 3: Fabryka (119)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W warsztacie zjawia się Marcin, którego rodzina jest znana pracownikom zakładu. Mechanicy są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że ojciec klienta, właściciel fabryki, chce sprzedać ukochanego oldtimera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

W warsztacie zjawia się Marcin, którego rodzina jest znana pracownikom zakładu. Mechanicy są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że ojciec klienta, właściciel małej fabryki Józef, chce sprzedać swojego ukochanego oldtimera. Przyczyną tego stanu rzeczy są poważne zaległości w opłatach za gaz i prąd. Marcin zaczyna intensywnie kasłać, twierdzi jednak, że to tylko grypa. Niebawem okazuje się, że prawie wszyscy pracownicy fabryki zmagają się z jakimiś dolegliwościami. Tymczasem Witter i Wojtek zwierzają się sobie pod wpływem alkoholu. Nagle do Dariusza przychodzi ktoś bez zapowiedzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...