Ukryta prawda | sezon 13 odc. 922

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

39-letni Michał pracuje jako policjant. Jest chorobliwie oszczędny, czego nie potrafi znieść jego żona, pielęgniarka Marta. Kiedy jego działania stają się absurdalne, kobieta grozi mężowi rozwodem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

39-letni Michał pracuje jako policjant. Jest chorobliwie oszczędny, czego nie potrafi znieść jego żona, pielęgniarka Marta. Małżeństwo ma córkę Natalię, której również nie podobają się nawyki ojca. Marta usiłuje przekonać partnera, żeby zmienił zdanie, ale to wyjątkowo trudne zadanie. Kiedy jego działania stają się absurdalne, kobieta interweniuje u teściowej i grozi mężowi rozwodem. W międzyczasie Marta zauważa, że Michał pomaga nosić zakupy Ewie - skromnej emerytce, która mieszka na tym samym osiedlu. Zaczyna podejrzewać go o dawanie starszej pani pieniędzy.

Zobacz także

Ładuję...