Teleman

Rodzinny interes 3: Głos zza grobu (118)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ojciec Anity popełnia samobójstwo. Wyprowadzona z równowagi dziewczyna ma wypadek. Pomaga jej Kornel. W salonie gości szykowna rozwódka. Fryzjerki orientują się, że jest to ich dawna koleżanka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Podczas wizyty w warsztacie do Anity dzwoni ojciec, ta jednak nie może z nim rozmawiać. W drodze powrotnej dziewczyna oddzwania, ale ojciec targa się na własne życie. Wyprowadzona z równowagi Anita ma wypadek. Pomaga jej Kornel. Ich drogi ponownie się krzyżują po pogrzebie ojca Anity. Kornel przychodzi do niej z wiadomością od rodzica. W salonie Bella Ella gości pewna siebie i szykowna rozwódka. Fryzjerki orientują się, że jest to ich dawna koleżanka, Marzena. Po chwili w zakładzie pojawia się Marcin, który podaje się za nieśmiałego sąsiada klientki i prosi o pomoc w zorganizowaniu spotkania z nią. Jola rozważa złożenie pozwu rozwodowego. Viola odwozi Lenę do domu. Jakiś czas później fryzjerka zauważa radosnych Wojtka i Violę spacerujących po ulicy.

Występują

Twórcy

Ładuję...