M jak miłość | odc. 1565

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza jedzie do Krakowa z Michałem i Bosackim. Nowy współpracownik wykorzystuje okazję, by się zemścić. Instaluje w pokoju Chodakowskiej kamerę, a później odurza ją narkotykami, które dodaje do drinka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza jedzie służbowo do Krakowa z Michałem i Bosackim. Nowy współpracownik wykorzystuje okazję, by się zemścić. Instaluje w pokoju Chodakowskiej kamerę, a później odurza ją narkotykami, które dodaje do drinka. Na cel bierze także Ostrowskiego. Gdy oboje nagle zaczynają źle się czuć, Michał postanawia odprowadzić przyjaciółkę do pokoju. Konsekwencje mogą być dla nich fatalne. Po weekendzie spędzonym z Patrycją Łukasz zbiera się na odwagę, by zerwać z Kasią. Dziewczyna przyjmuje to spokojnie. Tymczasem zachwycona Argasińska znów opowiada Marcie o młodym kochanku. Potem zjawia się szpitalu. Gdy razem z Łukaszem dają się ponieść namiętności, nakrywa ich Aneta. Chodakowska ratuje parę, odciągając od gabinetu Argasińskiego. Potem jednak robi przyjacielowi wyrzuty. Ostrzega go przed zgubnym skutkami romansu z żoną ordynatora. Ola mówi Olewiczowi, że ma dość obojętności Jakuba. Rozważa nawet odejście z agencji. Ośmielona przez starszego kolegę po kolejnej akcji proponuje Karskiemu randkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...