Teleman

Rodzinny interes 3: Córka (117)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewna dwudziestolatka kontaktuje się z Adamem i twierdzi, że jest jego córką. Żona mężczyzny zwierza się fryzjerkom ze swoich wątpliwości. Za ich radą chce sprawdzić, z kim jej mąż ma do czynienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Zamożny czterdziestolatek Adam wraz z żoną, Martą, starają się o dziecko. Kolejne próby niestety spełzają na niczym. Pewnego dnia kontaktuje się z nimi dwudziestoletnia dziewczyna, która przedstawia dowody na to, że Adam jest jej ojcem. Ten początkowo nie do końca wierzy w jej opowieść, lecz już niebawem całkiem zmienia swoje nastawienie. Tymczasem Marta zwierza się fryzjerkom z salonu Bella Ella ze swoich wątpliwości. Za ich namową postanawia sprawdzić, z kim jej mąż ma do czynienia. Siedemdziesięcioletnia klientka warsztatu, Władysława, zleca tuning swojego auta. Samochód ma zostać przygotowany na wyścig seniorów, w którym kobieta chce wraz z przyjaciółmi wziąć udział. Mechanicy zwracają uwagę na wysoką kwotę wpisowego. Bronek postanawia przyjrzeć się sprawie. Dawid jest zagubiony. Mirella ma nadzieję, że Ewa pomoże jej przygotować się do matury z chemii, lekarka zaś ma już dość lekcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...