M jak miłość | odc. 1564

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil kpi z Anity, widząc jej profil na portalu randkowym. Dziewczyna go policzkuje. Maciek postanawia zmienić szkołę. Budzyński zabiera syna na trening bokserski. Werner próbuje podbić serce Sandry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil po raz kolejny rani Anitę. Kpi z przyjaciółki, widząc jej profil na portalu randkowym. Wzburzona dziewczyna wymierza mu policzek. Gryc orientuje się, że tym razem przesadził. Obmyśla plan, by ją przeprosić. Organizuje imprezę w ogrodzie Zduńskich i prosi Magdę, by podstępem sprowadziła tam Anitę. Przeprasza ją na kolanach i z ogromnym bukietem w dłoni, ale serce dziewczyny zmięknie dopiero, gdy do ojca przyłączy się Pola. Maciek, który rozstał się z Inką, chce zmienić szkołę. Jest załamany, bo dziewczyna już zaczęła spotykać się z kimś innym. Budzyński zabiera syna na trening bokserski. Po ćwiczeniach przychodzi czas na szczerą męską rozmowę. Werner nadal próbuje podbić serce Sandry. Zdeterminowany mecenas nie poddaje się nawet wtedy, gdy kobieta wpada w panikę i od niego ucieka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...