M jak miłość | odc. 1563

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sonia czuwa przy Janku w szpitalu. Policjant doznał poważnego urazu kręgosłupa. Piotr znów ma problemy z powodu Kamili. Prawniczka przegrywa jedną z prowadzonych spraw, a winę zrzuca na Zduńskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Sonia czuwa przy Janku w szpitalu. Jest załamana, ponieważ zgodnie z wolą ukochanego lekarze nie chcą udzielić jej żadnych informacji. Tymczasem ranny policjant doznał poważnego urazu kręgosłupa i może już nigdy nie stanąć na nogi. Barbara i Maria chcą pogodzić bliźniaków, którzy nadal ze sobą nie rozmawiają. Seniorka zaprasza obu braci na obiad w Grabinie. Kinga nie słucha protestów męża i oznajmia, że ma jechać do siedliska. Jednocześnie Piotr znów ma problemy z powodu Kamili. Prawniczka przegrywa jedną z prowadzonych spraw. Gdy w kancelarii zjawia się wściekły klient, Rykalski, dziewczyna zrzuca winę na Zduńskiego. Niebawem w bistro zjawiają się bandyci, którzy mają dać nauczkę mecenasowi. Na ich drodze staje Paweł, który chce chronić brata. Niebawem Piotr znajduje go ciężko pobitego na podłodze warsztatu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...