M jak miłość | odc. 1562

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sonia i Janek szykują się do ślubu. Niebawem pan młody zostaje postrzelony w kościele. Stadnicki rusza w pościg za napastnikiem, a Ula wzywa pogotowie. Basia coraz częściej spotyka się z Dawidem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Sonia i Janek szykują się do ślubu. Nad wszystkim czuwa Kisielowa, a jej starania wyprowadzają pannę młodą z równowagi. Z pomocą przyjaciółce przychodzi Ula. Do tego Rafał odkrywa, że zniknęły obrączki. Sonia domyśla się, że to sprawka Leona. Spotyka się z nim w pubie. Chwilę później zjawia się w kościele, gdzie już czekają goście. Gdy na miejsce przybywa Janek, dochodzi do tragedii. Pan młody zostaje postrzelony. Stadnicki rusza w pościg za napastnikiem, a Ula wzywa pogotowie. Basia coraz częściej spotyka się z Dawidem. Matka chłopaka ostrzega Marysię, że chłopak nie jest stały w uczuciach. Tymczasem nastolatek namawia córkę Rogowskich, by okłamała rodziców i spędziła u niego noc. Choć nie ma prawa jazdy, zabiera ją na przejażdżkę autem. Gdy powoduje wypadek, namawia swoją towarzyszkę, by razem z nim okłamała policję. Para podaje Andrzejkowi swoją wersję wydarzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...