Komisarz Rex: Pod ulicami Wiednia (13)

(Kommissar Rex: Unter den Strassen von Wien)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1994  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kanałach Wiednia znalezione zostają poćwiartowane ludzkie szczątki, był to prawdopodobnie sprawca napadu na jeden z wiedeńskich banków. Podejrzaną o zabójstwo jest kasjerka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Równie przystojny, co inteligentny komisarz Richard Moser (Tobias Moretti) z wiedeńskiego wydziału zabójstw, ma najwierniejszego partnera, o jakim mógłby marzyć policjant. Jest nim wspaniały wilczur, wabiący się Rex. Idealnie się uzupełniają. Podczas gdy Richard rozwiązuje zagadki kryminalne drobiazgowo i z determinacją, głównie polegając na swoim doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się zawsze psią intuicją, dzięki której rozpoznaje przestępców.

W tym odcinku

W kanałach pod ulicami Wiednia znalezione zostają poćwiartowane ludzkie szczątki. Policjanci ustalają, że był to prawdopodobnie sprawca napadu na jeden z wiedeńskich banków. Podejrzaną o zabójstwo jest kasjerka, Erika Reichel. W jej mieszkaniu odnaleziono ślady ćwiartowania zwłok. Kobieta zapewnia o swojej niewinności. Przesłuchiwana, przyznaje się do romansu z mężczyzną, któremu bezwiednie podsunęła pomysł dokonania napadu na bank.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...