Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2374

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michalina zapewnia Witka, że nie jest uzależniona, a marihuana pomaga jej na ból głowy. Darek i Józek składają ofertę przetargową na odbudowę stadionu. Wilk próbuje ustalić, jaką ma konkurencję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Michalina zapewnia Witka, że nie jest uzależniona. Twierdzi, że marihuana pomaga jej na ból głowy. Ich rozmowę przerywa Marek. W domu Złoty robi synowi awanturę. Nie podoba mu się, że nastolatek spotyka się z sąsiadką, która nie stroni od używek. Iwona próbuje uspokoić partnera, ponieważ niebawem mają zjawić się goście zaproszeni na parapetówkę. Dylska, która przyszła do Oliwki na manicure, proponuje jej wynajęcie mieszkania po okazyjnej cenie. Zbrowska postanawia wyprowadzić się od Kajtka i jego matki. Darek i Józek z pomocą Natalii składają ofertę przetargową na odbudowę stadionu. Wilk próbuje ustalić, jaką ma konkurencję. Niebawem piłkarza odwiedza Urszula z Julcią. Sportowiec cieszy się ze spotkania z córką. Tymczasem Janicki dowiaduje się od Zwoleńskiej, że odzyskał paszport i może lecieć do Singapuru.

Występują

Zobacz także

Ładuję...