M jak miłość | odc. 1560

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lilka, która dowiedziała się, że to Jacek jest jej ojcem, prosi Mateusza o zabranie do stolicy. Kamila przychodzi na Deszczową. Mówi Kindze, że była kochanką Piotra. Zduńska wyrzuca ją z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Lilka, która dowiedziała się, że to Jacek jest jej prawdziwym ojcem, prosi Mateusza, by zabrał ją do Warszawy. Chłopak próbuje pocieszyć ukochaną i namówić, by porozmawiała z rodzicami. Banachowa i Kotowski ruszają jej śladem. Krystyna w końcu zyskuje szansę, by wszystko córce wyjaśnić. Kamila przychodzi na Deszczową. Mówi Kindze, że była kochanką Piotra i zapewnia, że mąż nigdy nie będzie jej wierny. Zduńska wyrzuca ją z domu. Wieczorem rozbawiony Piotrek wypytuje żonę o tę kłótnię. Potem para daje się ponieść namiętności. To nie koniec gości na Deszczowej. W środku nocy u Zduńskich zjawia się Werner. Wyznaje, że wciąż myśli o Sandrze i prosi Kingę o radę. W końcu postanawia zaprosić wybrankę na romantyczną kolację. Wytrawny podrywacz bardzo się denerwuje tą randką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...