Teleman

Chyłka - Zaginięcie (5/7)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kosmowski próbuje przekonać Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Jednocześnie decyduje się odejść z kancelarii. Dochodzi do konfrontacji, po której prawniczka na własne życzenie opuszcza szpital.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Adwokat Joanna Chyłka należy do najlepszych prawników w Polsce. Pracuje w kancelarii Żelazny & McVay. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Pewnej nocy z prośbą o pomoc zgłasza się do niej Angelika Szlezyngier. Jej 3-letnia córka zniknęła z domu w niewyjaśniony sposób. Szlezyngierowie zdają sobie sprawę, że z powodu braku dowodów na udział osób trzecich, sami znajdują się w cieniu podejrzenia. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim Chyłka podejmuje się obrony małżeństwa - i próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za uprowadzenie dziecka.

W tym odcinku

Kosmowski próbuje przekonać Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Jednocześnie decyduje się odejść z kancelarii Żelazny i McVay, a następnie założyć własną. Między nim a Joanną dochodzi do ostrej konfrontacji, po której prawniczka na własne życzenie opuszcza szpital. Zatrzymuje się w pensjonacie, gdzie razem z Kordianem zaczyna przygotowania do kolejnej rozprawy. Postanawiają wynająć Wita. Namawiają mężczyznę, by udał się na Białoruś i tam odnalazł Sakrata. Później Zordon odwiedza Aronowicza. Odkrywa, że prokurator jest w zmowie z Kosmowskim. Proponuje mu ugodę. Dawid przyzna się do nieumyślnego spowodowania śmierci, jeśli jego wyrok zostanie zmniejszony do trzech lat. Zbigniew nie chce o tym słyszeć.

Występują

Twórcy

Ładuję...