Blondynka 9: Proszę, zachowuj się jak zwierzę (102)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta przyznaje się Dawidowi, że zmyśliła ciążę, by się do niego zbliżyć. Springer nie zamierza jej tego wybaczyć. Mówi żonie o kłamstwie Retzer. Sylwia przyjmuje wyznanie z ulgą, ale prosi o czas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz Sylwii Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś.

W tym odcinku

Marta przyznaje się Dawidowi, że zmyśliła ciążę, by się do niego zbliżyć. Springer nie zamierza jej tego wybaczyć. Spotyka się z żoną i mówi jej o kłamstwie Retzer. Sylwia przyjmuje wyznanie z ulgą, ale prosi o trochę czasu, ponieważ musi ochłonąć. Dawid odwiedza ją w domu Jasiuni i Fusa. Obiecuje, że przeniesie fundację z Warszawy do Majaków. Ktoś z ukrycia robi zdjęcia mieszkańcom wsi. Nieznajomym okazuje się wnuk doktora, Jacek, który przyjechał z Australii, by spędzić tu swój gap year. Fus dzięki chłopakowi przypomina sobie, jak to jest być dziadkiem. Majka zostaje z polecenia wójta rzecznikiem Majaków. Proponuje rozpocząć promowanie miejscowości w mediach społecznościowych. Traczyk spotyka Dina, który okazuje się wysłannikiem pana Tanaki i ma pomagać w przekonywaniu miejscowych do sprzedaży ziemi. Auguścik znajduje w lesie rannego charta. Prosi o pomoc Kubus, ale gdy ta zjawia się na miejscu, psa już nie ma. Struś wymyśla chwytliwy slogan, który ma zachęcić do niezaśmiecania lasu. Doktor wraz z Jackiem zamierzają włączyć się w propagowanie hasła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...