Ukryta prawda | sezon 13 odc. 908

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka jest cenionym pracownikiem korporacji. Od dwóch lat pozostaje w związku z żonatym kolegą z firmy, Filipem. Mając dosyć tej sytuacji, zaczyna nalegać, by kochanek zakończył swoje małżeństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Agnieszka jest ekonomistką i cenionym pracownikiem pewnej korporacji. Od dwóch lat pozostaje w związku z żonatym kolegą z firmy, Filipem. Mając dosyć tej sytuacji, zaczyna nalegać, żeby kochanek zakończył swoje małżeństwo. Ten wciąż obiecuje, że wkrótce się rozwiedzie. Niespodziewanie Agnieszka zostaje zwolniona. Szef tłumaczy się redukcją etatów. Kobieta ma do spłacenia kilka kredytów, więc zaczyna rozpaczliwie szukać innego zatrudnienia. Ukochaną wspiera Filip - pożycza pieniądze i uruchamia swoje kontakty w branży. Agnieszka znajduje pracę. Przypadkiem zwierza się nowej szefowej z romansu z Filipem.

Zobacz także

Ładuję...