M jak miłość | odc. 1558

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil organizuje Poli imprezę urodzinową. Wszyscy świetnie się bawią, ale miły nastrój pryska, gdy dziewczynka postanawia zadzwonić do matki. Magda i Andrzej mają poważne problemy z Anią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil organizuje Poli imprezę urodzinową. Jak zwykle pomaga mu Anita, z którą prawnik zaczyna flirtować. Wszyscy świetnie się bawią, ale miły nastrój pryska, gdy dziewczynka postanawia zadzwonić do matki. Słowa Weroniki łamią jej serce. Magda i Andrzej mają poważne problemy z Anią. Zaniepokojona Budzyńska odkrywa, że podczas imprezy, którą nastolatka zorganizowała w domu, ktoś przyniósł dopalacze. Okazuje się, że należą one do Inki. Niebawem za jej namową po narkotyki sięga Maciek, który szybko zaczyna źle się czuć. Spanikowana Ania dzwoni do Magdy i błaga o pomoc. Franka wyznaje Basi, że jej związek z Pawłem utknął w martwym punkcie. Zachęcona przez dziewczynę zaprasza go na wspólny trening na ściankę wspinaczkową. Potem para zdobywa się na szczerą rozmowę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...