Teleman

Chyłka - Zaginięcie (4/7)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kordian dociera do szpitala, w którym znalazła się Chyłka. Trwa operacja. Żelazny nalega, by Kosmowski przejął sprawę Szlezyngierów. Oryński przekonuje, że może sam zastąpić Joannę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Adwokat Joanna Chyłka należy do najlepszych prawników w Polsce. Pracuje w kancelarii Żelazny & McVay. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Pewnej nocy z prośbą o pomoc zgłasza się do niej Angelika Szlezyngier. Jej 3-letnia córka zniknęła z domu w niewyjaśniony sposób. Szlezyngierowie zdają sobie sprawę, że z powodu braku dowodów na udział osób trzecich, sami znajdują się w cieniu podejrzenia. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim Chyłka podejmuje się obrony małżeństwa - i próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za uprowadzenie dziecka.

W tym odcinku

Kordian dociera do szpitala, w którym znalazła się Chyłka. Tam dowiaduje się, że trwa operacja. Rokowania dotyczące zdrowia pacjentki nie są jednoznaczne. Na miejscu Zordon poznaje siostrę prawniczki, Magdę. W szpitalu zjawiają się ponadto właściciele kancelarii. Żelazny nalega, by Kosmowski przejął sprawę Szlezyngierów. Oryński przekonuje, że może sam zastąpić Joannę. Tymczasem odbywa się kolejna rozprawa. W sądzie zeznaje Wito. Aronowicz dyskredytuje świadka poprzez wyjawienie prawdy o jego przemytniczej działalności. Mimo to obrona nakłania mężczyznę do złożenia ważnych wyjaśnień.

Występują

Twórcy

Ładuję...