Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3158

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza funduje Kamilowi i Uli kilkudniową wycieczkę do Paryża. W kancelarii zjawiają się matka oraz siostra Ady Grzelak - zaginionej żony Henryka. Wyrzucają Roztockiej bronienie kłamcy i mordercy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Zuza funduje Kamilowi i Uli kilkudniową wycieczkę do Paryża, dzięki której cała rodzina będzie mieć wreszcie okazję spędzić ze sobą trochę czasu. Hoffer prosi Karinę o urlop. Nie ma pojęcia, że szefowa knuje za jego plecami z Adamskim. W kancelarii zjawiają się matka oraz siostra Ady Grzelak - zaginionej żony Henryka. Wyrzucają prawniczce bronienie kłamcy i mordercy, bowiem ich zdaniem mężczyzna zabił partnerkę dla pieniędzy. To jednak nie koniec problemów Roztockiej. Wieczorem między nią a chłopakiem Antosi dochodzi do starcia. Organizm Kuby źle reaguje na brak narkotyków. Mimo to Brzozowski przystępuje do konkursu matematycznego, ale rezygnuje w połowie z powodu halucynacji. Później dowiaduje się, że Paulina odzyskała przytomność. Natychmiast jedzie do szpitala. Jest zszokowany stanem ukochanej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...