Gomorra 3 (30)

serial kryminalny Niemcy/​Włochy 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Genny kontaktuje się z burmistrza gminy Giugliano, któremu pomógł wygrać wybory, by ten w zamian informował go o przedsiębiorstwach będących na skraju upadku, a także o publicznych przetargach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja historii o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Po tym jak przywódca klanu, Pietro, został zamordowany, obowiązki przejął jego syn Genny. Mężczyzna musi samotnie zarządzać biznesem i uporać się z zagrożeniem ze strony wymiaru sprawiedliwości. Ciro jest zrozpaczony po utracie najbliższych. Decyduje się wyjechać do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków, Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko wraca jednak do Neapolu, aby pomóc rozkręcić interes ambitnemu Enzo (Arturo Muselli). Ekranizacja książki Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po opublikowaniu "Gomorry" musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.

W tym odcinku

Genny postanawia znaleźć sobie nowych sojuszników. Wkrótce kontaktuje się z burmistrza gminy Giugliano, Michele Casilla, któremu pomógł wygrać wybory, by ten w zamian informował go o przedsiębiorstwach będących na skraju upadku, a także o publicznych przetargach. Niebawem Genny kupuje jedną z takich firm i zostaje jej właścicielem. Chanel poznaje sojuszników mężczyzny i zgadza się wesprzeć ich w walce o wpływy. Kobieta ma nadzieję, że odzyska w ten sposób to, co jej odebrano.

Występują

Twórcy

Ładuję...