Teleman

Wojny magazynowe (25)

(Storage Wars 9: Mary's Big Score)

reality show USA 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Handlarze w trakcie aukcji organizowanej w El Monte natrafiają na cenne znaleziska. Brandi postanawia dać Jarrodowi wolną rękę, ale Mary wraz ze swoim nowym ukochanym chce zdobyć najdroższy magazyn.

Oglądaj w telewizji

Czw 17.06 22:50
Fokus TVlogo

Opis

Według kalifornijskiego prawa właściciel magazynów do wynajęcia może zlicytować zawartość schowka, jeśli najemca nie uiszcza opłat przez trzy miesiące. Bohaterowie programu to handlarze starociami, którzy biorą udział w takich aukcjach. Muszą oni podejmować decyzję w oparciu o swoją intuicję, ponieważ nie mogą dokładnie wycenić kupowanych przedmiotów. Przed licytacją mają bowiem zaledwie pięć minut, aby zajrzeć do schowka. Nie wolno im jednak wchodzić do środka ani niczego dotykać. W dziewiątej serii programu występują Dave Hester, Darrell Sheets i jego syn Brandon, Jarrod Schulz oraz jego partnerka w życiu i interesach - Brandi Passante, Ivy Calvin, Rene Nezhoda i Mary Padian.

W pomieszczeniach do wynajęcia w magazynach w El Monte znajdowano już prawdziwe skarby. Również tym razem bohaterowie programu mogą liczyć na cenne przedmioty. Brandi decyduje się dać Jarrodowi wolną rękę. Tymczasem Mary pojawia się na aukcji ze swoim nowym chłopakiem. Udaje im się wylicytować najdroższy schowek. Rene wydaje niewiele, kupując magazyn, który należał do zbieracza. Okazuje się jednak, że Nezhoda może zarobić najwięcej.

Zobacz także

Ładuję...