Zakochani po uszy (9/140)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja jest zła na Sylwię, która nastraszyła Michałka. Chłopiec mówi o tym Piotrowi. Jacek prosi Asię o kolejną szansę. Wiedząc, że Piotr i Sylwia planują dziecko, zgadza się ona na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie młodej pani weterynarz, Asi (Katarzyna Grabowska), która razem z przyjacielem Marcinem otwiera gabinet weterynaryjny. Jej życie prywatne legnie w gruzach, gdy przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Los stawia jej jednak wkrótce na drodze przystojnego stomatologa, który bardzo jej kogoś przypomina...

W tym odcinku

Patrycja jest zła na Sylwię, ponieważ poprzedniego wieczoru nastraszyła ona Michałka. Chłopiec opowiedział o wszystkim Piotrowi, ale mężczyzna mu nie uwierzył. Przez to dochodzi do kłótni między stomatologiem a matką dziecka. Sylwia wywołuje również konflikt Asi z jej matką. Tego samego dnia do pani weterynarz przychodzi Jacek, który prosi byłą partnerkę o kolejną szansę. Wiedząc, że Piotr i Sylwia planują dziecko, kobieta zgadza się na spotkanie. Nagle uświadamia sobie jednak, co naprawdę czuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...