Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3157

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Henryk Grzelak jest nękany przez rodzinę zaginionej żony. Weronika zdobywa ważne nagranie w sprawie. Bergowie składają zeznania dotyczące pani Wieczorek. Jak się okazuje, jest ona chora psychicznie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Henryk Grzelak jest nękany przez rodzinę zaginionej żony. Pomaga mu Weronika. Prawniczka otrzymuje od Sławka nagranie z monitoringu, na którym widać, jak siostra kobiety zniszczyła samochód projektanta, oblewając go farbą. Przyjaciel Adama, zachwycony skutecznością Roztockiej, w ramach podziękowania zaprasza ją na kolację. Wieczorem Roztocka spotyka się z Antosią i jej chłopakiem, Karolem. Koniecznie chce go poznać. Bergowie składają zeznania dotyczące pani Wieczorek. Jak się okazuje, jest ona chora psychicznie. Nie pierwszy raz ma też do czynienia z policją. Franek spełnia prośbę Agnieszki. Kradnie dla niej firmowe dane, a w zamian otrzymuje to, czego pragnął. Miro informuje Szulców o zbliżającym się rajdzie off-roadowym. Żaneta bardzo się z tego cieszy, w przeciwieństwie do Wojtka, który skupia się teraz wyłącznie na firmie. Nie ma już czasu na zawody. Rozczarowana żona dołącza do innej drużyny, złożonej z samych kobiet - paniom brakuje kierowcy. Kiedy próbuje się wykazać, słyszy, że jest... za stara.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...