Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3155

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka idzie na randkę z Frankiem. Mówi mu o swoich problemach. Joanna i Bogdan martwią się o bezpieczeństwo córki w przedszkolu. Izę podejrzewa Jerzego o romans. Prosi Ewę, by wybadała sytuację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Agnieszka zgadza się iść na randkę z Frankiem. Podczas spotkania opowiada mu o swoich problemach - musi dokonać poważnego przekrętu, żeby odkupić winy. Berg obiecuje pomoc, ale pyta też, co się stało. Joanna i Bogdan martwią się o Michasię. Zastanawiają się, czy będzie bezpieczna w przedszkolu. Kiedy brat odbiera dziewczynkę, próbuje niepostrzeżenie zabrać z sali ukrytą kamerę. Izę niepokoi tajemnicze zachowanie Jerzego. Zaczyna podejrzewać go o romans. Prosi Ewę, by wybadała sytuację. Tymczasem Dudek zastępuje na siłowni chorego trenera. Gdy rozmasowuje udo klientki, do klubu fitness wchodzi Ostrowska, która przyszła tam pod pozorem ćwiczeń. Przyjaciółka postanawia nie ukrywać zajścia przed Izą. Do problemów Weroniki z Antosią dochodzą nowe. Prawniczka dowiaduje się bowiem, że Robert opuszcza odwyk. Po południu Roztocka widzi, jak córka całuje się przed szkołą z dużo starszym od niej chłopakiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...