Teleman

Rodzinny interes 3: Impreza (97)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W warsztacie pojawia się Antek Smykiewicz. Aktor przygotowuje się do roli w serialu. Fanki artysty zakłócają mechanikom pracę. Wśród nich jest 18-letnia Julka, która bardzo skomplikuje życie idola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Wraz z Witterem w warsztacie pojawia się Antek Smykiewicz, sławny piosenkarz i aktor, który właśnie przygotowuje się do nowej roli w serialu. Mechanicy nie kryją ekscytacji. Bronek, choć z natury nieufny, szybko odkrywa, że chłopak przejawia prawdziwy talent do aut. Niestety, do warsztatu nadciągają liczne fanki Antka, które zakłócają albo uniemożliwiają pracę w warsztacie. Wśród nich jest osiemnastoletnia Julka, która bardzo skomplikuje życie młodego artysty. Kiedy aktor i jego wielbicielka decydują się urządzić przyjęcie, nie zdają sobie sprawy, z jakimi skutkami przyjdzie im się mierzyć... W warsztacie pojawia się również Jadwiga. Jest zafascynowana Antkiem, ale wcale nie mniej nową aplikacją - Piktokiem. Lena odkrywa, że jej matka leży nieprzytomna w łóżka, a obok niej leży puste opakowanie tabletek nasennych...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...