Teleman

Chyłka - Zaginięcie (1/7)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) udaje się do biura w kancelarii. Zjawia się tam nowy aplikant - Kordian 'Zordon' Oryński (Filip Pławiak). Okazuje się, że jego patronką ma zostać Chyłka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Adwokat Joanna Chyłka należy do najlepszych prawników w Polsce. Pracuje w kancelarii Żelazny & McVay. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Pewnej nocy z prośbą o pomoc zgłasza się do niej Angelika Szlezyngier. Jej 3-letnia córka zniknęła z domu w niewyjaśniony sposób. Szlezyngierowie zdają sobie sprawę, że z powodu braku dowodów na udział osób trzecich, sami znajdują się w cieniu podejrzenia. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim Chyłka podejmuje się obrony małżeństwa - i próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za uprowadzenie dziecka.

W tym odcinku

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) wraca do swojego biura w kancelarii Żelazny & McVay po tym, jak zwyciężyła na sali sądowej. Zjawia się tam nowy aplikant - Kordian "Zordon" Oryński (Filip Pławiak). Nikt nie zwraca na niego uwagi. Wkrótce okazuje się, że jego patronką ma zostać sama Chyłka. Ich zapoznanie nie przebiega najlepiej. Kordian szybko uczy się nowych zasad. Joanna nie zamierza traktować Zordona ulgowo, dlatego zostawia na jego biurku opasły tom prawniczy i informuje aplikanta, że musi wszystko przyswoić do jutra. Jakiś czas później prawniczka odbiera telefon od dawnej znajomej, Angeliki Szlezyngier (Katarzyna Warnke). Jej trzyletnia córeczka zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Policja nie znalazła żadnych śladów świadczących, że było to porwanie, dlatego zaczyna podejrzewać rodziców. Chyłka postanawia zająć się tą sprawą...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...