Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3154

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Amelii przeprasza Bergów za swoje oskarżenia. Proponuje, by razem odkryli, co dzieje się w przedszkolu. Zamierza zainstalować kamerkę. Weronika obawia się, że Antosia bierze narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

W mieszkaniu Bergów zjawia się mama Amelki - jedna z kobiet, która twierdziła, że Miśka jest agresywna wobec innych dzieci. Przeprasza za swoje oskarżenia. Jednocześnie proponuje, żeby razem odkryli, co dzieje się w przedszkolu. Planuje zbadać teren dzięki zainstalowanej w sali kamerce. Franek przypadkowo spotyka Agę. Próbuje się z nią umówić, ale Rex 200 wymawia się brakiem czasu. Weronika zastanawia się, czy Antosia sięgnęła po narkotyki. Sytuacji nie poprawia to, że nie może porozumieć się z córką, a także opuszczanie przez nastolatkę lekcji. Na szczęście Roztocką wspiera Henryk Grzelak - dawny przyjaciel jej zmarłego męża, Adama. Jerzy przedstawia wydawczyni pomysł na nową powieść. Będzie to studium kobiet, które uczęszczają do tego samego klubu fitness. Pisarza zainspirowały uczestniczki relax-fitu, zjawiające się tłumnie na jego zajęciach. W czasie ćwiczeń Dudek skłania klientki do osobistych wyznań, a potem wszystko notuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...