Gomorra 3 (29)

serial kryminalny Niemcy/​Włochy 2017  dla dorosłych

W skrócie

Genny postanawia znów współpracować z Cirem. Przy wsparciu Enza i jego ludzi dawni przyjaciele planują włamanie do banku. Pieniądze przeznaczą na kokainę, która pomoże im zyskać wpływy na rynku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja historii o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Po tym jak przywódca klanu, Pietro, został zamordowany, obowiązki przejął jego syn Genny. Mężczyzna musi samotnie zarządzać biznesem i uporać się z zagrożeniem ze strony wymiaru sprawiedliwości. Ciro jest zrozpaczony po utracie najbliższych. Decyduje się wyjechać do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków, Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko wraca jednak do Neapolu, aby pomóc rozkręcić interes ambitnemu Enzo (Arturo Muselli). Ekranizacja książki Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po opublikowaniu "Gomorry" musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.

W tym odcinku

Genny spotyka się z dawnym przyjacielem Cirem. Postanawiają znów działać razem. Przy wsparciu Enza i jego ludzi planują włamanie do banku. Pieniądze przeznaczą na kokainę, która pomoże im zyskać wpływy na rynku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...