Anything Goes. Ale jazda! (17)

program rozrywkowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Poczuciem humoru i dystansem wykażą się Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Adam Zdrójkowski, Stanisław Karpiel- Bułecka, Anita Włodarczyk i Antek Smykiewicz. Gości czeka wiele pomysłowych zadań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gwiazdy biorą udział w serii zabawnych konkurencji. Ich tłem jest Krzywa Scena - starannie zaaranżowana scenografia, która zmienia się w zależności od potrzeb scenariusza. Bywa salonem czy kuchnią, czyli z pozoru zwyczajnym pomieszczeniem. Całość została jednak zbudowana pod kątem 22,5 stopnia, czyli jest mocno pochylona. Utrudnia to wykonanie najprostszego nawet ruchu. W tych warunkach uczestnicy inscenizują sceny z życia codziennego. Czeka ich też szereg nietypowych zadań, takich jak Odlotowe kalambury (pantomima na wysokości 2 metrów), Żywe litery (literowanie hasła przy użyciu ciała) czy Chińskie cienie (odgadywanie haseł na podstawie gry cieni). Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.

Poczuciem humoru i dystansem wykażą się Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Adam Zdrójkowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anita Włodarczyk i Antek Smykiewicz. Gości czeka wiele pomysłowych zadań. Będą musieli odnaleźć się w basenie stworzonym specjalnie na potrzeby show. Stanisław Karpiel-Bułecka i Antek Smykiewicz spróbują podczas napadu okiełznać mistrzynię Anitę Włodarczyk. Tomasz Karolak i Adam Zdrójkowski w konkurencji "Podłóż głos" wcielą się w role odgrywane przez Małgorzatę Kożuchowską i Agatę Kuleszę w serialu "Rodzinka.pl". Anita Włodarczyk zdradzi ile par butów liczy jej wielka kolekcja. Nie zabraknie też zabawy "Fotomim".

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...