Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3153

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata nabiera podejrzeń wobec Pawła. W dodatku narzeczony rozmawia z kimś po kryjomu przez telefon. Kiedy nadarza się okazja, zabiera komórkę Wójcika, po czym oddzwania na ostatni wybrany numer.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Beata widzi, że Paweł ubiera się bardzo szykownie, i nabiera podejrzeń. W dodatku narzeczony rozmawia z kimś po kryjomu przez telefon. Kiedy nadarza się okazja, zabiera komórkę Wójcika, po czym oddzwania na ostatni wybrany numer. Słyszy zalotny kobiecy głos, który pyta, kiedy Paweł do niej przyjedzie. Kasia rozpoczyna pracę w fundacji wspierającej biednych oraz poszkodowanych przez życie. Nowy znajomy, sympatyczny Jędrzej, ostrzega ją przed Sylwią - najbliższą współpracownicą szefa. Bergówna, wbrew radzie, na pierwszym zebraniu... neguje pomysły kobiety. Basia opowiada Weronice o problemach Kuby z narkotykami. Zaskoczona Roztocka nie miała pojęcia, że w szkole Antosi dzieje się coś takiego. Od razu dzwoni do córki, ale ona nie odbiera. Jakiś czas później do kancelarii przychodzi pewien mężczyzna, który chce spotkać się z Adamem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...