Ukryta prawda | sezon 13 odc. 898

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jagoda wychodzi za mąż za biznesmena. Z poprzedniego związku ma córkę. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jest w ciąży. Postanawia jak najszybciej wziąć ślub. Kosztami zostaje obciążony jej ojczym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Jagoda wyszła drugi raz mąż, za bogatego biznesmena Stefana. Z poprzedniego małżeństwa ma 21-letnią córkę Karinę, która zdążyła już opuścić rodzinny dom i zamieszkać z partnerem. Pewnego dnia odkrywa ona, że jest w ciąży. Postanawia jak najszybciej wziąć ślub, a wszelkimi kosztami zostaje obciążony jej ojczym. Żonie oraz pasierbicy zależy wyłącznie na pieniądzach przedsiębiorcy. W dodatku Jagoda ma romans z młodszym kochankiem. Tymczasem koszty ceremonii wciąż rosną. Stefan bez słowa płaci za wszystko. Wkrótce dowiaduje się, że Karina, mimo próśb, nie zaprosiła na ślub nawet jego najbliższych znajomych. Tłumaczy się brakiem miejsc. To nie koniec przykrych wiadomości - 21-latka prosi bowiem o poprowadzenie do ołtarza swojego biologicznego ojca, nie zaś ojczyma. Mężczyzna wiele lat temu porzucił rodzinę, nigdy też nie pomagał im finansowo.

Zobacz także

Ładuję...