Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3152

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek znajduje Kubę, będącego pod wpływem narkotyków, i nieprzytomną Paulinę. Zostaje ona zabrana do szpitala. Zuza, która łączy się z bliskimi zdalnie, zauważa Karinę na imprezie urodzinowej Uli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Do Beaty przychodzi dawna koleżanka z domu dziecka, Diana. Żali się, że nie stać jej na leczenie synka. Dziewczyna ułożyła plan biznesowy, ale potrzebuje funduszy. Otrzymuje od Beaty kilkanaście tysięcy złotych. Tymczasem nowy sąsiad, Mirek, pokazuje Pawłowi świat dużych pieniędzy. Wójcikowi imponuje sposób życia mężczyzny. Przemek znajduje Kubę, będącego pod wpływem narkotyków, i nieprzytomną Paulinę. Zostaje ona zabrana do szpitala. Jak się okazuje, miała wylew, a teraz walczy o życie. Jej ojciec jest roztrzęsiony, obwinia Brzozowskiego o próbę zabicia ukochanej. Załamany chłopak nie chce żyć bez Pauliny. Operacja ratująca życie Pioruna udaje się. Kamil oznajmia prezesowi klubu, że to przez niego piłkarz prawie umarł. Po południu odbywa się przyjęcie urodzinowe Uli, zorganizowane w mieszkaniu Romana i Honoraty. Zaskoczona Zuza, która łączy się z bliskimi zdalnie, zauważa na imprezie Karinę. Hoffer postanawia poważnie porozmawiać z szefową. Król słyszy od niego szokujące słowa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...