Szpital | sezon 9 odc. 630

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Gajda leczy 30-letniego mężczyznę, który uszkodził sobie nogę podczas ćwiczeń na siłowni. Żona zmusza go do stosowania diety i trenowania, dlatego w tajemnicy chodzi on do restauracji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda leczy 30-letniego mężczyznę, który uszkodził sobie nogę podczas ćwiczeń na siłowni. Żona zmusza go do stosowania diety i trenowania. Nie może też jeść niczego niezdrowego, dlatego w tajemnicy chodzi z koleżanką do restauracji. W szpitalu kobieta wyznaje mu miłość. Na oddziale przebywa 50-letni pacjent, któremu siostrzeniec podał leki nasercowe. Trafia pod opiekę doktora Roberta Szewczyka. Jego stan jest poważny. Chłopak próbuje dowieść, że jego matka związała się z oszustem. Prosi o pomoc wujka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...