Na ratunek 112: Przygnieciona ciężarkiem kettle w klubie fitness / Podrzucił cukierka do góry i się nim zadławił (133)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W siłowni sprzątaczka znajduje nieprzytomną trenerkę. Obok leży zakrwawiony ciężarek. Kobieta wzywa pomoc. Darek podrzucił cukierek, by złapać go ustami. Udało mu się, ale cukierek utknął mu w buzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Zatrudniona w modnej siłowni sprzątaczka, pani Bożena Kucińska, porządkuje jeszcze przed otwarciem recepcję. Zauważa, że Anna Skowrońska, współwłaścicielka i jednocześnie odnosząca sukcesy zawodniczka oraz trenerka fitness leży w sali, w której ćwiczyła i się nie rusza. Kucińska biegnie do niej, widzi nieprzytomną, a obok zakrwawiony ciężarek typu kettlebell. Dzwoni pod 112. Darek chciał zaimponować swojemu dziadkowi Zdzisławowi. Podrzucił cukierek do góry, by złapać go ustami. Złapał, ale cukierek utknął mu w buzi. Chłopak zaczyna się dusić.

Zobacz także

Ładuję...