Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3150

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hoffer jedzie z Kariną na konferencję. Wieczorem szefowa odwiedza go w hotelowym pokoju i składa jednoznaczną propozycję. Przemek denerwuje się premierą filmu, w którym gra jedną z głównych ról.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kamil próbuje dodzwonić się do Zuzy, aby się z nią pogodzić, ale żona nie odbiera telefonu. Później Hoffer jedzie z Kariną na konferencję. Szefowa pomaga mu opanować stres przed wystąpieniem. Po prezentacji młodemu lekarzowi gratulują największe sławy kardiochirurgii. Najgorętsze słowa uznania ma jednak dla niego przełożona. Wieczorem odwiedza Kamila w hotelowym pokoju i składa mu jednoznaczną propozycję. Jerzy nie sprawdza się jako menadżer klubu Izy. Córka radzi, by wykorzystał swoją wyobraźnię pisarza. Propozycja Klementynki okazuje się bardzo pomocna - dzięki niej Dudek rozwiązuje problem niezadowolonego klienta. Idąc za ciosem, postanawia osobiście poprowadzić zajęcia dla pań. Wychodzi mu to fantastycznie. Przemek denerwuje się premierą filmu, w którym gra jedną z głównych ról. Atmosfera udziela się również Smolnym. Tymczasem Kuba i Paulina, zamiast iść na uroczystą prezentację, znów zażywają narkotyki. Zamroczeni zbyt dużą dawką nie docierają na uroczystość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...