Ukryta prawda | sezon 13 odc. 895

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulina wraca z Anglii, żeby pomóc siostrze Martynie w opiece nad ich chorą matką. Niepokoi zachowanie siostrzeńca, Marka. Zastanawia się, czy nastolatek nie jest prześladowany w szkole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

43-letnia Paulina wraca z Anglii, żeby pomóc siostrze, Martynie, w opiece nad ich chorą matką Haliną. Starsza pani ma demencję, a w dodatku niedawna złamała biodro. Paulinę niepokoi zachowanie siostrzeńca, Marka. Zastanawia się, czy powodem problemów nie jest jego matka. Mąż kobiety, Konrad, nie chce rozmawiać ani o teściowej, ani o kłopotach syna. Paulina przypuszcza, że nastolatek jest prześladowany w szkole. Dzieli się swoimi podejrzeniami z Martyną, ale ona nie przyjmuje tego do wiadomości. Obawy Pauliny podziela jej narzeczony Wiktor, który dołączył do ukochanej, żeby razem z nią założyć nową firmę. Na prośbę partnerki obserwuje Marka. Pewnego dnia Halina sugeruje, że to Konrad zrzucił ją ze schodów. Paulina postanawia przyjrzeć się szwagrowi.

Zobacz także

Ładuję...