Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3149

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria i Luiza znajdują nietypowe ogłoszenie dotyczące wynajmu mieszkania. Właściciel prosi o przesłanie filmu motywacyjnego. Kuba znów sięga po tabletki. Między nim a Przemkiem dochodzi do bójki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Daria jest świadkiem czułego pożegnania Renaty z Rochem, który wybiera się na wyjazdową sesję zdjęciową. Po południu Dziedzicówna dostrzega jednak fotografia w Warszawie, a co gorsza - towarzyszy mu inna kobieta. Później ona i Luiza znajdują ciekawe ogłoszenie dotyczące wynajęcia mieszkania. Lokum jest bardzo tanie, ale właściciel prosi potencjalnych klientów o... filmik motywacyjny. Dziewczyny podejmują wyzwanie. Uzależniony od narkotyków Kuba w nocy nie wytrzymuje i sięga po tabletki. Widząc to, Przemek zabiera mu lekarstwa. Wówczas między chłopakami dochodzi do bójki, przez którą budzi się Smolny. Teraz tajemnica młodego Brzozowskiego może wyjść na jaw. Iza potrafi myśleć tylko o swoim pozbawionym menadżera klubie. Chce natychmiast wyjść ze szpitala. Lekarz prowadzący stanowczo odmawia, a Jerzy popiera jego decyzję. Szybko okazuje się, że Dudek niepotrzebnie interweniował, bowiem decyzją bizneswoman to on ma poprowadzić biznes. Pisarz nie spodziewa się, co go czeka...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...