Ukryta prawda | sezon 13 odc. 894

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

25-letni Andrzej uwielbia gry komputerowe. Ma problem ze znalezieniem sobie dziewczyny, co niepokoi jego dziadka Zenona. Mężczyzna sam wychowywał wnuka, ponieważ rodzice byli zbyt zajęci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

25-letni Andrzej uwielbia gry komputerowe. Jest wycofany, żyje we własnym świecie. Ma problem ze znalezieniem sobie dziewczyny, co niepokoi jego dziadka Zenona. Mężczyzna sam wychowywał wnuka, ponieważ rodzice byli zbyt zajęci prowadzeniem własnych biznesów, potem wzięli rozwód. Zenon, który umiera na raka, niedawno został umieszczony w hospicjum prowadzonym przez Marka, syna kolegi. Andrzej przez przypadek staje się świadkiem, jak pielęgniarka Sonia kradnie leki. Kobieta tłumaczy, że rozdaje środki ubogim, chcąc ulżyć im w cierpieniu. Prosi o dyskrecję. Tymczasem Zenon robi wszystko, by wyswatać wnuka ze swą opiekunką - musi on kogoś mieć po jego śmierci. Ostatecznie Sonia zgadza się iść z Andrzejem do kina. Kiedy jakiś czas później stan starszego pana ulega pogorszeniu, pociesza 25-latka. Wkrótce okazuje się, że jest uzależniona od morfiny. Nowy znajomy długo zmaga się z wątpliwościami, ale w końcu donosi na pielęgniarkę do Marka.

Zobacz także

Ładuję...