M jak miłość | odc. 1555

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta szykuje się do wyjazdu z córką do Berlina. Ania nie chce porzucać szkoły i przyjaciół. Kamil stara się zapewnić Poli stabilizację. Dowiaduje się, że Weronika zrzekła się praw rodzicielskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marta szykuje się do wyjazdu z córką do Berlina. Ania jednak nie ma ochoty porzucać szkoły i przyjaciół. Woli zamieszkać z Budzyńskimi. Prosi o pomoc Łukasza. Kinga próbuje przekonać męża, by pogodził się z bratem. Tłumaczy, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Wspierany przez Anitę Kamil robi wszystko, by Pola była szczęśliwa. Wie, że córka potrzebuje stabilizacji. Prawnik prosi o etat w kancelarii. Zduński popiera przyjaciela. Na wieść o tym Kamila wybucha gniewem. Twierdzi, że jest niedoceniana i oznajmia, że nie zostawi tak tej sprawy. Wieczorem załamany Gryc odwiedza Magdę i Andrzeja. Wyznaje, że Weronika zrzekła się praw do córki. Krzysztof zjawia się u Pawła w pracy. Zaczyna mu grozić. Zduński nie pozostaje dłużny. Sugeruje, że może wrócić do sprawy wypadku, co pogrąży przebywającego na zwolnieniu warunkowym rywala. Niebawem były narzeczony porywa Frankę. Jasiek wciąż próbuje pogodzić się z Basią. Tymczasem dziewczyna odkrywa, że ma w szkole tajemniczego adoratora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...