Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3148

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Joanny i Bogdana dociera informacja, że coraz więcej matek zgłasza pobicie ich dzieci przez Michasię. Żądają wypisania jej z przedszkola. Franek włamuje się do systemu informatycznego banku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Do Joanny i Bogdana dociera informacja, że Michasia wciąż pozostaje agresorem. Coraz więcej matek zgłasza pobicie ich dzieci przez dziewczynkę. Żądają natychmiastowego wypisania jej z przedszkola. Jakby tego było mało, psycholog upatruje przyczyny problemu... w rodzinie Bergów. Franek włamuje się do systemu informatycznego banku, za co dostaje nagrodę - pocałunek od Rex200. Kamil odkrywa, że Alek Piorun znów trenuje. Na tym tle dochodzi do awantury między nim a jego zastępcą Adamskim. Hoffer jedzie do klubu z zamiarem przekonania piłkarza, by wrócił do szpitala. Wieczorem odbiera telefon od Zuzy. Żona ma pretensję, że zataił przed nią wypadek Uli. W odpowiedzi słyszy szokujące słowa. Danka niepokoi się o Magdę. Prosi, żeby uczennica przedstawiła rodzicom swojego starszego partnera. Jak się jednak okazuje, oni doskonale znają tego mężczyznę. Podczas lekcji dziewczyna okrutnie ośmiesza Kalinowską. Upokorzona koleżanka poprzysięga zemstę. Tymczasem jej ukochany puszcza do Magdy oko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...