Ukryta prawda | sezon 13 odc. 893

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna 15 lat temu wyszła za Łukasza. Mężczyzna od dekady pracuje w Niemczech. Do domu wraca raz w miesiącu. Gdy informuje partnerkę, że zostanie w Polsce na stałe, ona sprzeciwia się temu pomysłowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Joanna Pastuszak piętnaście lat temu wyszła za Łukasza. Mężczyzna od ponad dekady pracuje w Niemczech jako kierownik budowy. Do domu wraca raz w miesiącu. Pewnego dnia informuje partnerkę, że następnym razem zostanie w Polsce już na stałe. Ona sprzeciwia się temu pomysłowi. Nie wie bowiem, czy bez jego wyjazdów poradzą sobie finansowo. Między małżonkami wybucha awantura. Mija kilka dni. Łukasza coraz bardziej niepokoi oschłość Joanny. Wkrótce odkrywa w jej rzeczach list miłosny sprzed lat. Tak odkrywa, że żona dopuściła się zdrady krótko po ich ślubie...

Zobacz także

Ładuję...