M jak miłość | odc. 1554

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza wybiera się z Marcinem na imprezę firmową. W szpitalu pracę zaczyna pielęgniarka Laura, która od razu przykuwa uwagę Olka. Aneta robi mężowi wymówki. Iwona przeżywa romantyczną przygodę z Markiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza wybiera się z Marcinem na imprezę firmową. Chodakowski jednak dostaje telefon od Jakuba. Musi jechać na obserwację podejrzanego. Dziewczyna nie zamierza rezygnować z wieczoru z mężem. Mimo jego początkowych obiekcji rusza z nim na akcję. Później parę czekają prawdziwie upojne chwile. W szpitalu pracę zaczyna atrakcyjna pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz), która od razu przykuwa uwagę Olka. Zazdrosna Aneta robi mężowi wymówki. Ostatecznie spór przenosi się na ring bokserski, gdzie kobieta postanawia dać ukochanemu nauczkę. Także Ola i Jakub wybierają się na wspólny trening. Dziewczyna nie zamierza pozwolić na to, by Karski dłużej ją ignorował. Niepokoi ją, że zainteresował się nową klientką agencji, Paulą. Iwona przeżywa romantyczną przygodę z Markiem, który dotąd uparcie adorował Aleksandrę. Matka Amelki ostrzega Izę przed mężem, który zapowiedział Chodakowskim zemstę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...