Teleman

Wzór | sezon 5 odc. 82

(Numb3rs: Blowback)

serial kryminalny USA 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Osiem osób, w tym dwóch policjantów, zostaje zamordowanych w kawiarni. Wszystko wskazuje na egzekucję. Agenci FBI odkrywają, że skomplikowana sprawa jest powiązana z szantażem i korupcją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie.

W tym odcinku

Osiem osób, w tym dwóch policjantów, zostaje zamordowanych w kawiarni. Wszystko wskazuje na to, że była to egzekucja. Agenci FBI odkrywają, że skomplikowana sprawa jest powiązana z szantażem i korupcją. Tymczasem McGowan wciąż kontynuuje śledztwo dotyczące Charliego i Dona.

Występują

Twórcy

Ładuję...